SPSS’te Process Macro ile Aracı (Mediation) ve Düzenleyici (Moderation) Değişkenleri Analizi Eğitimi

SPSS’te Process Macro ile Aracı (Mediation) ve Düzenleyici (Moderation) Değişkenleri Analizi Eğitimi

Derneğimiz tarafından process macro ile aracı (mediation) ve düzenleyici (moderation) değişken analizlerine ilişkin bir günlük eğitim verilecektir. Eğitimde ilk olarak aracı ve düzenleyici değişkenler ile ilgili teorik bilgi verilecek ardından process macro ile analizlerin nasıl yapılacağı ve raporlanacağı anlatılacaktır.

Process macro SPSS’e eklenerek aracı ve düzenleyici değişken analizlerinin kolay ve güvenilir bir şekilde yürütülmesini sağlayan bir eklentidir. Çok sayıda araştırmacı tarafından tercih edilen ve sıklıkla kullanılan bir yöntemdir. Eğitimde process macro’nun en son sürümü kullanılacaktır. Eğitime katılanların bilgisayarlarına nasıl kuracakları da eğitim sırasında eğitimci tarafından anlatılacaktır.

SPSS ile Process Macro Eğitimine Başvuru İçin Önemli Bilgiler

Ön Başvuru ve Kesin Kayıt: Haziran-Temmuz 2020

Eğitim Tarihi: 12 Temmuz 2020 – Pazar

Eğitimciler: Arş. Gör. Mehmet Kavaklı

Eğitim Ortamı: Online ortamda yapılacaktır. Bunun için internetinizin ve masaüstü bilgisayar ya da laptop (ikisi önerilmektedir), tablet ya da akıllı cep telefonunuzun yanınızda bulunması gerekmektedir.

Ödeme: Eğitim ücreti, derneğimizden SPSS ya da AMOS eğitimi alanlara KDV dahil 50₺; dışarıdan başvuru yapacaklara ise KDV dahil 80₺ olup ödemenin nasıl yapılacağı kesin kayıt zamanında açıklanacaktır.

Başvuru ve İletişim:

Osman Oğulcan TÜRKMEN

0531 226 57 80

anadolupsikoterapi@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir