Konya Grubu Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi (BDT) Başarıyla Tamamlandı

Konya Grubu Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi (BDT) Başarıyla Tamamlandı

Anadolu Psikoterapi Derneği tarafından düzenlenen 7 modülden oluşan BDT Konya eğitimi 07 Temmuz 2019 itibari ile bitti. İkisi Azerbeycan’dan olmak üzere yirmi altı eğitimci süreci başarılı bir şekilde tamamladı. Bir kişi devamsızlık nedeniyle sertifika alamadı. Öğrenmeye hevesli katılımcılarımızla öğretmeye hevesli eğitimcilerimizle yedi aylık bu yolculuğu başarılı bir şekilde tamamlamanın gururunu yaşadık herkese teşekkürlerimizi sunarız..

Eğitim sürecinde yer alan Prof. Dr. Mehmet Ak @drmehmetak, Prof. Dr. Özkan Güler, Prof. Dr. Murad Atmaca @profdrmuradatmaca, Prof. Dr. Şahin Kesici, Uzm. Dr. Arzu Erkan Yüce @drarzuerkanyuce, Uzm. Dr. Nergis Lapsekili @nergislapsekili hocalarımıza verdiği katkılarından dolayı çok teşekkür ederiz..

Eğitim sürecine yardımlarından dolayı Dr. Öğr. Üyesi S. Barbaros Yalçın @barbarosyl, Dr. Öğr. Üyesi İrem Özteke Kozan @iromozt ve Uzm. Psk. Dan. Osman Oğulcan Türkmen @osmanoturkmen hocalarımıza da teşekkürlerimizi sunuyoruz..

Psikolog ve Psikolojik Danışmanlara BDT Eğitimini Konya’da ilk kez derneğimiz tarafından verilmesinin gururunu yaşıyoruz. Bu motivasyonla ve hevesle yeni eğitimlere devam edeceğiz. Gelecekteki eğitimlerimizi derneğimizin sayfasından ve buradan takip edebilirsiniz.

3 thoughts on “Konya Grubu Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi (BDT) Başarıyla Tamamlandı

  1. 7 Aylık harika bir eğitim sürecinin sonuna geldik. Bir yerden başlamak lazımdı biz de Konyada Prof. Dr. Mehmet Ak hocamızın başkanlığında kurulan Anadolu Psikoterapi Derneği ile çok kıymetli ve dolu dolu bir başlangıç yaptık. Mesleki gelişimimize çok önemli katkıları olan bu eğitimde emeği geçen tüm hocalarımıza teşekkür ederim. Bilişsel Davranışçı Terapi eğitimini ülke çapında vermeye yetkili hocalardan almak bizim için başlı başına bir kazanım oldu. APD nin Konyadaki meslektaşlarımız için önemli bir fırsat olduğunu düşünüyorum. Önümüzdeki günlerde de güzel işlere de imza atacaklarını tahmin ediyorum. 7 aylık Bilişsel Davranışçı Terapi eğitimimiz boyunca #depresyon #okb #anksiyetebozukluğu #fobiler #sınavkaygısı #performansanksiyetesi #obsesyon #travma #sosyalanksiyete gibi konularda uygulmaya dönük mükkemmel bir eğitim aldık. Bu sürecin sonunda Konya ve çevresinde terapi hizmeti almak isteyenler için bulunmaz bir imkan doğmuş oldu.

  2. Benim için çok verimli geçti. hocalarımızın hem kuramsal deneyimini kazandırmaları, hem de vaka örnekleri ile Danışma sürecinde nasıl ilerleyeceğimizi göstermeleri kavramamızı arttırdı.

  3. Keyifli ve verimli bir eğitimdi. 5 yıllık psikoloğum bu süreçte keşke gitmeseydim dediğim eğitimler oldu ama Apd nin eğitimi ‘iyi ki’ dediklerimden… Bütün emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Bu eğitim sayesinde önümdeki yol daha keyifli. Yeni eğitimleri bekliyor olacağım 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir